po co podatek odroczony

po co podatek odroczony i Finansujący jako strona umowy leasingu Kompleksowe opracowanie o charakterze cywilistycznym statusu prawnego finansującego jako strony umowy leasingu w Kodeksie cywilnym.

Polecamy również:


po co podatek odroczony i W książce Samochód w działalności gospodarczej znajdziesz kompleksowe omówienie zagadnień związanych z opodatkowaniem samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczej – podatkiem PIT, CIT, VAT oraz podatkiem od środków transportowych. Książka uwzględnia ważne zmiany obowiązujące od 1 stycznia 2019 r. (wprowadzone nowelizacją ustaw podatkowych z dnia 23 października 2020 r., Dz.U. z 2018 r. poz. 2159).,, Nowe zasady używania samochodów osobowych w firmie! Poznaj ważne zmiany obowiązujące od 1 stycznia 2019 r.,, W książce Samochód w działalności gospodarczej - PIT, CIT, VAT, podatek od środków transportowych wskazano m.in.:,- które wydatki można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów – zmiany od 1 stycznia 2019 r.,,- jak dokumentować wydatki,,- jak prawidłowo ustalić wartość początkową samochodu,,- jak prawidłowo dokonywać amortyzacji (nowe limity od 1 stycznia 2019 r.),,- jakie są nowe zasady rozliczania wydatków związanych z leasingiem,,- kiedy możliwe jest pełne odliczenie VAT,,- co powinna zawierać ewidencja przebiegu pojazdu,,- jaki wpływ na rozliczenie podatku ma używanie samochodu do celów prywatnych,,- jak prawidłowo rozliczyć podatek od środków transporotowych.,, Dodatkowo przykłady, tabele, orzecznictwo sądów oraz interpretacje organów podatkowych. W publikacji zawarto również wzór regulaminu dotyczącego zasad korzystania z samochodów firmowych (wraz z załącznikami) oraz algorytm rozliczenia VAT, który pomoże w określeniu przysługującego odliczenia (50% lub 100%). Regulamin w edytowalnym formacie (Ms Word) dostępny w suplemencie elektronicznym. Plik suplementu do pobrania przez Internet – instrukcja w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows., Stan prawny – 1 stycznia 2019 r.

PIT CIT ryczałt 2019 Podatki część 1

PIT CIT ryczałt 2019 Podatki część 1 Od 1 stycznia 2019 r. zaczną obowiązywać liczne, rewolucyjne zmiany w przepisach dotyczących podatków dochodowych. Dla przedsiębiorców bardzo ważne są

For took: 11.689ms